Krev Nejmocnějších

Kód: 027180
Neohodnoceno
288 Kč –10 %
30927 krev nejmocnejsich
288 Kč –10 % 259 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Monika Vorálková$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Argrand byl napaden! Warggové, zrůdné bytosti noci, zničili nejen sídlo, ale také celý dosavadní život aboretky Nayry. Dívka zvyklá na pohodlí hradu je nyní nucena utíkat divočinou. Zůstal jí jenom její poslední přeživší strážce Valaan. Společně s warggy se probudilo zlo spící tak dlouho, že na něho většina lidí zapomněla. Pohlcuje svět a jedno panství po druhém utápí v krvi. Touží po prastarém krystalu, jehož poslední úlomek skrývá právě Nayra.
Dívka je se svým strážcem vržena do víru děsivých událostí, v nichž bojuje nejen o holý život, ale také o osud celého světa. Na válečném území plném démonických stvůr musí křehká Nayra porazit mocného soupeře z dávných časů, a především musí bojovat sama se svými slabostmi a city. Z tohoto boje vyjde navždy změněná, stejně jako svět kolem ní. Není cesty zpět.
Autorka rozehrává epický příběh balancující stylově mezi Pánem prstenů a Písní ledu a ohně, přesto si drží jistý punc originality. Její svět je kouzelný i děsivý, přesně v těch správně odměřených dávkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Monika Vorálková
Formát: 115x165 mm, brožovaná
Počet stran: 430
Rok vydání: 2017
Vydavatel: Černý drak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: