Kouzelný klobouk - H. Ch. Andersen junior

Kód: 025172
Neohodnoceno
149 Kč –10 %
26961 kouzelny klobouk h ch andersen junior
149 Kč –10 % 134 Kč
Skladem
komikscz@komiks@detske$Rybka Jan Cappezone Thierry$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

H. Ch. Andersen je kluk jako každý jiný, dokud nedostane od svého dědečka kouzelný klobouk. Díky kouzelné moci klobouku zažije úžasná dobrodružství.
Komiks nepopisuje život proslulého pohádkáře, ale dobrodružství mladého Hanse Christiana…
Kniha přináší fiktivní interpretaci Andersenových pohádek pro děti každého věku.
Thierryho komiks není jen převyprávěním známých pohádek. Je to jeho vlastní příběh, v němž se mísí prvky Andersenových pohádek s volnou fantazií, a to způsobem, jenž čtenáři připomíná moderní přístup samotného Andersena při hledání inspirace k pohádkám doma i v zahraničí.
Autorovi se podařilo vytvořit nejen zábavné komické situace pro malé čtenáře, ale také literárněvědní narážky pro dospělé. Klobouk dolů!
Komiks francouzského ilustrátora a dánského spisovatele volně interpretuje Andersenovy pohádky zasazené do fiktivního dobrodružného příběhu malého Hanse Christiana, který od svého dědečka dostane kouzelný klobouk. Ten, kdo si ho nasadí, se ocitne ve světě své vlastní fantazie. Dosud obyčejný kluk se tak díky své fantazii ocitá v literárním světě známého pohádkáře.
Originální komiksový příběh propojuje prvky světoznámých pohádek s volnou fantazií způsobem, který čtenáři připomíná moderní přístup samotného Andersena. Dozvíme se, jak dědeček ke klobouku přišel, staneme se svědky boje se zlem ztělesněným chamtivou hostinskou a jejím synem a na přednášce v divadle se setkáme s duchy literárních velikánů…
Kniha je určena pro děti každého věku - autorovi se podařilo vytvořit nejen zábavné komické situace pro malé čtenáře, ale také literárněvědní narážky pro dospělé. Klobouk dolů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Rybka Jan Cappezone Thierry
Cyklus: H. Ch. Andersen junior
Formát: 171 × 235 mm, vázaná
Počet stran: 56
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Grada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: