Kouzelné království Landover 2: Černý jednorožec

Kód: 000765
Neohodnoceno
185 Kč –10 %
2121 kouzelne kralovstvi landover 2 cerny jednorozec
185 Kč –10 % 166 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Terry Brooks$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Landover - kouzelný ostrov plný dobrodružství zachráněný z mlh času, domov rytířů a poddaných, draků a panen, kouzelníků a čarodějů - a právě toto místo získal Ben Holiday za jeden milion dolarů od čaroděje Meekse na docela obyčejný inzerát v katalogu. Netušil, že si tímto podepisuje rozsudek smrti. Právo na trůn musel vybojovat až ve vražedném souboji a v mnoha nebezpečích o nichž se inzerát již nezmiňoval. Nakonec se mu podaří uzavřít Meeksovi cestu zpátky ze Země do království.
Po nějaké době však začínají Bena sužovat zlé sny. Vše nasvědčuje tomu, že jeho přítel a společník v advokátní kanceláři je v nebezpečí. Rozhodne se vrátit na Zemi. Netuší, že na něho Meeks nastražil past. Jako drobný hmyz se čaroděj vrací spolu s Benem do Kouzelného království. Podvodem získává magický medailon a Bena začaruje. Sám se proměňuje v landoverského krále, který se mezitím, nepoznán přáteli, stává psancem.
Avšak? ještě je tady mluvící kočka, ať už je čímkoli? Kam se také ztratila víla - a kde může najít tajemného černého jednorožce? 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Terry Brooks
Cyklus: Kouzelné království
Vydavatel: Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: