Kosti, pasti, slepice

Kód: 145852
Fantasy
Neohodnoceno
379 Kč –10 %
330 cover
379 Kč –10 % 341 Kč
Skladem

Neotřelá „feel-good“ fantasy plná akce a humoru, která vám připomene ta nejúžasnější dobrodružství, která jste prožili při hraní Dračího doupěte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

NESPOLÉHEJTE NA HRDINY, NAJMĚTE SI PROFESIONÁLY!

Durhamův služební postup u městské stráže definuje vodorovná čára. Pravda, jednou vyřešil ovcovraždu, ale to měl výjimečně šťastný den. Když tedy obdrží rozkaz připojit se jako pozorovatel ke Kobkanýrům – profesionálním trpasličím čističům hrobek a kobek – rozhodně si nehodlá stěžovat. Tedy alespoň než si uvědomí, že ho obdržel omylem.

Už se s tím ale nedá nic dělat a vyšilující strážný je nucen zúčastnit se výpravy za magickým palcátem ukrytým v kryptě nekromanta Alahama. Pro trpaslíky je to rutina. Předpokládají, že vtrhnou dovnitř a za pomoci seker, štítů, kuší, trhavin, obléhacích strojů a cvičených slepic pobijí nemrtvé, vyřadí pasti a následně odvezou z kobky všechno, co se dá zpeněžit.

Bohužel pro Kobkanýry se ale zdá, že s Durhamem vstoupilo do hry i něco jako osud, a trpasličí komando se dočká poněkud náročnějšího dobrodružství než obvykle. Až bychom se nebáli říct přelomového. A pak je tu ještě nemrtvák Alaham, který má své vlastní plány
____

Neotřelá „feel-good“ fantasy plná akce a humoru, která vám připomene ta nejúžasnější dobrodružství, která jste prožili při hraní Dračího doupěte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Jeffery Russel
Cyklus: Kobkanýři
Formát: 128 × 195 mm, brožovaná
Počet stran: 264
Rok vydání: 2024
Vydavatel: Mystery press
Díl: 1.
EAN: 9788075885852
Překladatel: Jiří Matyskiewicz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: