Kořeny zla

Kód: 022856
Neohodnoceno
349 Kč –10 %
22893 koreny zla
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Markus Heitz$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

HRA O TRŮNY NA KONTINENTU
ULLDART VRCHOLÍ…
… a zkázonosná Doba temnoty
je blíže než kdy jindy!

Přestože je mezi čtenáři oblíbený, subžánr dark fantasy nemá příliš početné voje kvalitních zástupců. Mezi tyto černé perly patří kromě několika málo dalších zejména sága Ulldart – Doba temnoty od německého bestselleristy Markuse Heitze.

Ještě před tím, než se tento i v Česku a na Slovensku populární autor vydal na vítězné tažení se ságou Trpaslíci, představil čtenářům rozlehlý kontinent Ulldart, kde se po vzoru Martinovy Hry o trůny vede nesmiřitelný boj o moc.

V centru všeho stojí nejprve královský syn a místodržící jedné nevýznamné provincie a později vládce tarpolské říše Lodrik. Právě s ním je spojena věštba o blížící se Době temnoty, právě on rozehrál děsivou hru se silami zla, které opředly život nejen Lodrika a jeho blízkých, ale prakticky celého kontinentu.

Výprava ke kořenům zla

Už v Ulldartu rozehrává Heitz své vypravěčské mistrovství nejen v popisu velkolepých bitevních scén a nelítostných intrik, ale zejména v citu pro dobrodružství, jež je s žánrem fantasy neodmyslitelně spjato. Nemluvě o sympatických hrdinech, kteří je musejí podstupovat, aby svými činy inspirovali řadu nezapomenutelných legend.

Jejich osudy se pak uzavřou v právě aktuálně vydaném románu Kořeny zla, který na české pulty přináší – stejně jako předcházející svazky série – nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz). Ve spojení se stylovými a atmosférickými obálkami Jana P. Krásného se do rukou čtenářů lačnících po temnotou prostoupených fantasy příbězích dostává žánrový klenot…
Anotace:

Lodrikova násilná smrt vyvolala v poddaných smutek a vztek. Aby pomstili milovaného panovníka, sahají ke zbraním. Zatím nikdo netuší, že se uctívaný vládce stal obětí svých dětí, posedlých vidinou moci. Zdá se, že velikášství mladého Govana nezná mezí a že ho nic nedokáže zastavit. Zároveň se pátrání po poslední aldoreelské čepelí mění v závod s časem. Neboť její magická síla může způsobit Govanův pád a zapečetit prameny zla. Potom se však vynoří pověsti, že je Lodrik naživu. Rovněž mladý Lorin vyráží do světa, aby se spolu se záhadnými spojenci postavil hordám zla. Govan však dělá všechno pro to, aby nad Ulldartem definitivně zavládla Doba temnoty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Markus Heitz
Cyklus: Ulldart: Doba temnoty
Formát: 145x205,vázaná s přebalem
Počet stran: 431
Rok vydání: 2013
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: