Kennedy

Kód: 143373
Komiks Historie
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
obalka
299 Kč –10 % 269 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do fascinujícího světa minulosti skrze stránky komiksu Kennedy. Nahlédněte do života a osudu významného amerického politika, Johna F. Kennedyho, jehož éra zanechala nepřehlédnutelnou stopu ve Spojených státech i po celém světě.

Na každé stránce tohoto historického komiksu ožívá příběh Kennedyho – od jeho narození v roce 1917 až po tragický okamžik atentátu v roce 1963. Prožijte s ním jeho vzestupy i pády, jeho neotřesitelnou snahu měnit svět a jeho nezapomenutelná vystoupení jako prezidenta USA v letech 1961–1963.

Avšak není to jenom příběh o politikovi. Je to také vyprávění o síle médií a společenských vlivů v době, která byla poznamenána nejen politickými převraty, ale i masivním zájmem médií. Tento příběh je umocněn dramatickými ilustracemi, které vás provedou klíčovými okamžiky Kennedyho života a ukáží vám, jak jeho vize a činy formovaly americkou historii.

Ať už jste studentem historie, vášnivým čtenářem nebo jen zvědavým pozorovatelem hledajícím pohled do minulosti, tato kniha vás zaujme svým zábavným, napínavým a dojemným líčením jednoho z nejikoničtějších období moderní historie.

Poznání životů velikánů světových dějin je pro nás cenné zejména tím, že nám otevírá cestu k pochopení doby, ve které žili. Jací však byli doopravdy a jak a proč vstoupili do dějin? Při práci na této knížce se výtvarníci a tvůrci komiksů spojili s profesionálními historiky, aby čtenářům společně představili životní osudy osobností, jejichž odkaz je živý dodnes.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.4 kg
Autor: Sylvain Runberg, Damour, Kaspi
Formát: 221 x 308 mm, vázaná
Počet stran: 56
Rok vydání: 2023
Vydavatel: Lingea
EAN: 9788075089250
Překladatel: Jitka Musilová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: