Každý jeden den

Kód: 140690
Neohodnoceno
849 Kč –20 %
cover image.1680593438
849 Kč –20 % 679 Kč
Skladem
crew$Gabriel Bá, Fabio Moon$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s Brásem de Olivou Domingosem. Tento zázračný syn světoznámého brazilského spisovatele tráví dny sepisováním nekrologů jiných lidí a po nocích sní, že se sám stane slavným autorem – že zaznamená příběhy jiných lidí až do konce, i když ten jeho sotva začal.
Jenže až ten život začne, všimne si toho vůbec? Stane se to ve věku 21 let, kdy potká dívku svých snů? Nebo v jedenácti, kdy poprvé nějakou dívku políbí? Nebo mnohem později, když se mu narodí první syn? Nebo o něco dříve, kdy najde jako spisovatel svůj hlas?
Každý den v jeho životě je jako stránka v knize. Odhaluje lidi a věci, díky kterým je Brás tím, kým je: jeho matka a otec, jeho dítě a nejlepší přítel, jeho první láska a jeho životní láska. A jak už to v každém skvělém příběhu bývá, každý den přináší zvraty, které Brás naprosto nečeká...
V knize Každý jeden den vyprávějí bratři Fábio Moon a Gabriel Bá, držitelé Eisnerovy ceny, magický, záhadný a dojemný příběh samotného života. Je to podmanivě lyrická výprava, která prostřednictvím okamžiků ticha klade ty největší otázky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 1 kg
Autor: Gabriel Bá, Fabio Moon
Formát: 168x258 mm, vázaná s přebalem
Kresba: Gabriel Bá, Fabio Moon
Počet stran: 272
Rok vydání: 2023
Vydavatel: CREW
EAN: 9788076793101
Pořadí vydání: první
Překlad: Ľudovít Plata

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: