Historky z Noční strany

Kód: 024315
Neohodnoceno
259 Kč –10 %
25356 historky z nocni strany
259 Kč –10 % 233 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Simon R. Green$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte na Noční straně.
V tajném, ukrytém srdci Londýna, kde dlouhá noc nikdy nekončí, kde slunce nikdy nevyjde a nikdy nenastane ráno. Kde jsou vždycky tři po půlnoci, hodina, která zkouší duše lidí. Na Noční straně, kde křiklavé neóny září jasnými barvami jako cukroví z pekla, kde bohové a netvoři kráčejí ruku v ruce a andělé Shůry i Zdola svádějí v zadních uličkách pěstní souboje. Kde můžete najít cokoliv, skutečně cokoliv, pokud si to dřív nenajde vás. Kde se plní všechny vaše sny, zvlášť ty doopravdy zlé.
Nikdy jsem se netajil tím, že Noční strana z větší části vznikla podle londýnské čtvrti Soho. Nebo abych byl přesný, podle Soho jaká bývala dřív, než ji vyčistili a umírnili, než ji učinili bezpečnou a nudnou. Zažil jsem poslední dny staré Soho, kdy staré zlé časy už skoro skončily, ale pořád tam ještě kvetlo dost hříchu pro ty, kdo věděli, kde hledat. Soho s hospodami, bary, nočnímu kluby i exkluzivními kluby jen pro členy, kde se nabízely všechny ty věci, které by lidé chtít neměli, ale přesto je chtějí. Hovořil jsem s mnoha lidmi, kteří až příliš ochotně vzpomínali, jaké to tenkrát bývalo, a vyprávěli historky o chtíči a slávě, jak lidé ze showbussinesu, polosvěta i vyložení gangsteři navštěvovali stejné podniky a hráli ty svoje hry, které možná neměly pravidla, ale určitě měly cenu pro vítěze. O dnech, kdy láska byla na prodej nebo alespoň k pronajmutí, kdy jste si mohli veřejně koupit všechno, co vám nesvědčí, a na nároží jste vždycky mohli potkat nějakou tu drobnější celebritu, činící cosi nerozumného.
Historky ze starého Soho nakonec vytvořily moderní legendu o Noční straně. Místo, které stojí za vidění, ale kde byste také tam mohli umřít. Kde poskvrnění hrdinové a okouzlující zloduši, zlomení muži a ženy s krutým srdcem našli svůj domov – nakonec. Noční strana. Neon noir. Neříkejte, že jsem vás nevaroval.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Simon R. Green
Obálka: Jonathan Barkat
Počet stran: 288
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Polaris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: