Harley Quinn 1:Šílená odměna

Kód: 025191
Neohodnoceno
499 Kč –10 %
26994 harley quinn 1 silena odmena
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Jimmy Palmiotti;Amanda Cornerová$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastal čas vytočit Harley!

Je to příběh starý jako sám svět: Dívka zažije krutý rozchod a přestěhuje se do New Yorku. Snaží se najít novou práci, lásku, život... Jo, a je trochu výstřední. Někdo by řekl vyšinutá. A moc si nerozumí se zákonem. No dobře, je superpadouch, je naprosto šílená a právě jí dal kopačky psychotický klaun. Spokojení?

Jmenuje se Harley Quinn a přestěhovala se na Coney Island, aby se konečně usadila a udělala za minulostí tlustou čáru. Jenže kam jde Harley, tam zamíří i potíže. Někdo na její hlavu vypsal takovou odměnu, že po ní pase každý zabiják z okolí – a že jich na Brooklynu vážně není málo. Nezbývá než se spolehnout na pestrou směsku nových sousedů a pár starých dobrých zlých přítelkyň.

Ještě se uvidí, kdo se bude smát naposled.


V příběhu Harley Quinn: Šílená odměna budete svědky toho, jak scenáristé Jimmy Palmiotti & Amanda Connerová spolu s kreslířem Chadem Hardinem a hvězdnou týmovkou největších komiksových bouráků – včetně Bruce Timma, Jima Leeho, Adama Hughese, Darwyna Cooka a mnohých dalších – společně povstanou a vzdají hold mocné Quinn! Obsahuje komiksy HARLEY QUINN č. 0–8.


„Je to trhlé, zábavné a před ničím se to nezastaví.“ – COMIC BOOK RESOURCES

„Po vizuální stránce to Harley Quinn č. 1 vážně vyhrála. Hardinův styl i kompozice k téhle postavě dokonale sednou.“ – NEWSARAMA

„Chaotické a bezostyšně zábavné, přesně jak jsme doufali.“ – IGN

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Jimmy Palmiotti, Amanda Cornerová
Formát: brožovaná
Kresba: Chad Hardin, Stephane Roux a další
Počet stran: 244
Rok vydání: 2015
Vydavatel: BB art
EAN: 9788075070937

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: