Flash 14: Doba Flashů

Kód: 140794
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
cover image.1682426462
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem
superhrdinove@crew@superhrdinove$Joshua Williamson$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOBA FLASHŮ!
Příchod nepředstavitelně mocného padoucha Paradoxe ukáže Flashovi, co se stane, když se do souboje superschopností připletou obyčejní lidé.
 
Barry Allen v tomto dynamickém příběhu poběží, aby zachránil sebe, své blízké i veškerou realitu. Když Paradox pošle na Flashe dalšího tempaře, Godspeeda, musí se hrdina spojit se svým největším nepřítelem – reverzním Flashem.
 
Celý Flashův odkaz visí na vlásku a jedinou naději na záchranu multiverza představuje muž, který zabil jeho matku. Barry Allen sprintuje k cílové pásce, kde na něj čeká ještě větší hrozba, než jakou si kdy dovedl představit.
 
Scenárista Joshua Williamson (Batman/Superman, Liga spravedlnosti) spolu se špičkovými výtvarníky Howardem Porterem (JLA) a Rafou Sandovalem (Hal Jordan and the Green Lantern Corps) stupňuje akci v příběhu, který obsahuje prvopočátky Barryho Allena, a pokračuje přes dnešek, až k bombastickému zakončení, jež posouvá Flashe zase o kousek dál. Sbírku tvoří sešity č. 88, č. 750–755 a Flash Annual č. 3.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Joshua Williamson
Cyklus: Znovuzrození hrdinů DC, Flash
Formát: 258x168 mm, brožovaná
Kresba: Howard Porter, Christian Duce, Carlo Pagulayan, Rafa Sandoval, Brandon Peterson, Jason Paz, Jordi Tarragona, Steven Segovia
Počet stran: 208
Rok vydání: 2023
Vydavatel: CREW
EAN: 9788076793729
Pořadí vydání: první
Překladatel: Michael Talián

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: