Fantomas se zlobí

Kód: 026578
Neohodnoceno
698 Kč –10 %
29730 fantomas se zlobi
698 Kč –10 % 628 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Olivier Bocquet$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Touto komiksovou trilogií Olivier Bocquet a Julie Rocheleauová ohlásili velkolepý návrat vládce zločinu a hrůzy... Návrat i v tom smyslu, že na rozdíl od filmových zpracování tohle není komedie, ale příběh, z něhož vám běhá mráz po zádech.
Jsme v Paříži v roce 1911. Lidé se tlačí kolem popraviště, aby byli svědky veřejného stětí největšího zločince všech dob. Fantomas děsil v hlavním městě davy a vodil policisty za nos po dlouhých šestnáct let. Inspektor Juve to cítí jinak – skoro lituje, že ta doba, sice strašlivá, ale pro něj, bystrého kriminalistu, tak vzrušující, už skončila. Náhle však veřejností otřese hrůzyplná událost. Během divadelního představení o Fantomasově životě zrůdný zločinec vstane z hrobu a na místě zmasakruje herce i diváky.
Trilogie Fantomas se zlobí nabízí zápletky, jež mohou konkurovat těm nejlepším románům světové literatury, je to však především také historický komiks, který vyvolává hrůzu i fascinaci naráz. Mistrná, mimořádně vydařená série volně inspirovaná dílem Marcela Allaina a Pierra Souvestra.
Vydání intergral - 3 alba v jednom.
Podpořeno Francouzským kulturním institutem v Praze (Ministerstva zahraničních věcí Francei).

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Olivier Bocquet
Formát: 240x316 mm, vázaná
Ilustrace: Julie Rocheleau
Počet stran: 160
Rok vydání: 2016
Vydavatel: Meander

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: