Doctor Strange 2: Poslední dny magie

Kód: 028763
Neohodnoceno
389 Kč –10 %
34521 doctor strange 2 posledni dny magie
389 Kč –10 % 350 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČARODĚJ UŽ NADÁLE NENÍ TÍM NEJVYŠŠÍM!

CESTOVALI SKRZ DIMENZE a z každné z nich vymýtili magii. Teď Empirikul dorazili ke zdroji magie na Zemi. Mistr mystických umění se ocitá vydaný na milost Císaři! Ale Empirikul málem boj vyhráli ještě dříve, než vůbec začal. Zbývají Strangovi v rukávu ještě nějaké triky, když je jeho magie zničena a jeho svět na pokraji katastrofy? Anebo když selžou, co takhle nějaké fajnové zbraně? Plus: zatímco Empirikul rozsévá zkázu mezi uživateli magie napříč marvelovským vesmírem, seznámíte se s Wongovou nejvyšší obětí, uvidíte Bratra Voodoo postavit se Empirikulu a setkáte se s novou hráčkou ve chvíli, kdy má prohrát!

Obsahuje komiksy Doctor Strange (2015) č. 6-10 a Doctor Strange: Poslední dny magie č. 1 - autoři Jason Aaron, Chris Bachalo, Tim Townsend, Al Vey, Mark Irwin, John Livesay, Wayne Faucher, Victor Olazaba, Jaime Mendoza, Java Tartaglia, Antonio Fabela, Rain Beredo a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Crew Superhrdinové
Autor: Jason Aaron, Gerry Duggan, James Robinson
Cyklus: Doctor Strange
Formát: 258x168 mm, brožovaná
Kresba: Chris Bachalo, Mike Deodato, Jorge Fornés, Kev Walker, Kevin Nowlan, Leonardo Romero, Danilo Beyruth, Mike Perkins
Počet stran: 168
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2018
Vydavatel: CREW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: