DMZ: Skrytá válka

Kód: 022392
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem
komikscz@komiks$Riccardo Burchielli;Brian Wood$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stárnoucí grafiťák naposledy usilující o slávu.

Zkrachovalá sebevražedná atentátnice, bez cílů a bez přátel.

Militantní šéf čínského gangu.

Citově vyhaslá válečná zpravodajka.

Technař hájící své území.

Ze zrádce přeběhlíkem, z přeběhlíka ekologistou.

NEW YORK... též známý jako Země nikoho, uprostřed druhé americké občanské války. Nezkušený fotoreportér Matty Roth je na místě a slouží jako osamělý hlas zdejších obyvatel zoufale zápasících o přežití uprostřed nejnebezpečnější válečné zóny celé planety.

Ve SKRYTÉ VÁLCE se pozornost odvrací od politiků a vojáků v první linii – upírá se na obyvatele města, obyčejné civilisty vystavené těm nejhorším představitelným podmínkám, kteří se po celou tu dobu pokouší hlavně přežít. SKRYTÁ VÁLKA je neodmyslitelnou součástí příběhu DMZ a je vyprávěna prostřednictvím šesti povídek, v nichž se seznámíte s novými postavami a potkáte pár starých známých.

Scenárista Brian Wood a výtvarník Riccardo Burchielli nám opět přinášejí DMZ, o níž kritika napsala, že je „fascinující... spojuje v sobě napětí letního filmového trháku s hrůzami války a dávkou sociální a politické kritiky“ (USA TODAY) a „sveřepě rozzlobená a krutá, chytrá a šokující“ (BOING BOING). Tentokrát nás zavedou na nepřátelské území, aby nám odhalili skrytou cenu války: civilní oběti.


Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Riccardo Burchielli, Brian Wood
Cyklus: DMZ
Formát: 17x25,8 cm, brožovaný
Počet stran: 128
Rok vydání: 2013
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: