Devět království

Kód: 004556
Neohodnoceno
279 Kč –10 %
mm
279 Kč –10 % 251 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$David Zindell$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Galadinové používají Kámen světla k tomu, aby stvořili nové světy. Tento artefakt se probouzí pomocí individuálního vědomí, kolektivního nevědomí a energií přicházejících z hvězd. Projevuje se za zvláštních okolností, například když na oblohu stoupá Sedm sester. Jeho nejtranscendentálnější síly začnou působit, když se dostane do blízkosti osvícené bytosti, nebo když země vstoupí do Zlatého pásu.
Není známo, kolik Kamenů světla na světě je; možná existuje jenom jeden, který se objevuje na různých místech současně. Jednou z největších záhad Kamene světla je to, že k jednomu určitému úkolu ho může používat pouze člověk - muž, žena nebo dítě - aby přinesl posvátné světlo ostatním a probudil v každé bytosti její andělskou přirozenost. Ani archandělé Elijinové nebo Galadinové nevládnou touto konkrétní vlastností. A jen velmi málo Hvězdného lidu.
Těmito vzácnými bytostmi jsou Maitreyové, kteří se rodí každých několik tisíc let, aby se světem sdíleli své osvícení a odhalil všechny iluze a klam. Proto se stali smrtelnými nepřáteli Morjina, Temného anděla i ostatních pánů lží...

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: David Zindell
Vydavatel: Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: