Čtyři po půlnoci 2 - Policajt z knihovny / Sluneční pes

Kód: 000217
Neohodnoceno
249 Kč
Vyprodáno
fantasy@fantasy@fantasy@fantasy$Stephen King$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soubor čtyř samostatných novel Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny a Sluneční pes byl původně v Americe vydán v jedné knize pod společným názvem Čtyři po půlnoci. Všechny tyto příběhy jsou horory a to vynikající.
Stephen King většinou potřebuje pro své barvité vyprávění více prostoru a tomu odpovídá i rozsah uváděných novel - spíše románů. Z praktických důvodů je proto toto první české vydání, se souhlasem Kingova literárního agenta, rozděleno do dvou knih. V této vám představujeme příběhy Časožrouti a Skryté okno do skryté zahrady, ve druhé knize, která vyjde na podzim roku 2002, na vás čeká Policajt z knihovny a Sluneční pes.

Policajt z knihovny - Sam Peebles z iowského Junction City má pocit, že se zbláznil. Kdysi si v místní knihovně vypůjčil knihy, které ztratil, a teď musí včas objevit pravdu, aby unikl jak zlé knihovnici, tak policajtovi z knihovny, který nemilosrdně trestá.
Sluneční pes - Kevin Delevan dostane k patnáctým narozeninám polaroid, který na každé fotografii zachycuje podivného psa. S každým dalším snímkem se Sluneční pes přibližuje. Starý lichvář Merill po kameře zatouží, ale je to nejhorší investice jeho života...

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Stephen King
Vydavatel: Beta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: