Čtyři po půlnoci 1 - Časoužrouti / Skryté okno do skryté zahrady

Kód: 000216
Neohodnoceno
249 Kč
Vyprodáno
fantasy@fantasy@fantasy@fantasy$Stephen King$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soubor čtyř samostatných novel Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny a Sluneční pes byl původně v Americe vydán v jedné knize pod společným názvem Čtyři po půlnoci. Všechny tyto příběhy jsou horory a to vynikající.
Stephen King většinou potřebuje pro své barvité vyprávění více prostoru a tomu odpovídá i rozsah uváděných novel - spíše románů. Z praktických důvodů je proto toto první české vydání, se souhlasem Kingova literárního agenta, rozděleno do dvou knih. V této vám představujeme příběhy Časožrouti a Skryté okno do skryté zahrady, ve druhé knize, která vyjde na podzim roku 2002, na vás čeká Policajt z knihovny a Sluneční pes.

Časožrouti - Při nočním letu z Los Angeles do Bostonu se na palubě Boeingu 767 probudí deset cestujících. Ostatní včetně posádky zmizeli během půl hodiny po startu. Na palubě je naštěstí pilot, který letí domů. Ujme se řízení, ale když se mu podaří přistát v liduprázdném světě, čekají tu na celou skupinu cestujících Časožrouti...
Skryté okno do skryté zahrady - Nedávno rozvedený spisovatel Mort Rainey žije osaměle na břehu jezera. Do života mu náhle vtrhne jistý John Shooter a obviní ho, že mu ukradl příběh. Rainey musí podivínovi dokazovat opak, ale jak se dá něco dokázat někomu, kdo prostě neexistuje... nebo snad ano?

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Stephen King
Vydavatel: Beta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: