Cizinka

Kód: 145334
Fantasy
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
Cizinka
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem

Zde je příběh, kterým to všechno začalo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem, vedoucím napříč epochami. Píše se rok 1945 a Claire Randallová, bývalá armádní zdravotní sestra, se právě vrátila z války, aby se znovu setkala se svým manželem a vydala se na druhé líbánky. Při prohlídce jedné ze starověkých kamenných ruin, které jsou rozesety po celých britských ostrovech, se však dotkne jednoho z menhirů.

Náhle je z ní Sassenach – cizinka – ve Skotsku zmítaném válkou a nájezdy klanů v pohraničí, to vše léta Páně… 1743. Claire je katapultována zpět v čase silami, kterým nerozumí. Ocitá se uprostřed intrik zemanů a špehů. Někteří z nich možná usilují o její život a jiní o její srdce.

Právě zde se totiž setká s Jamesem Fraserem, galantním skotským bojovníkem, který ji zahrne láskou tak bezbřehou, že se Claire bude muset rozhodnout mezi věrností a touhou ; mezi dvěma naprosto odlišnými muži ; mezi dvěma životy, které nelze vzájemně skloubit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.9 kg
Autor: Diana Gabaldon
Cyklus: Cizinka
Formát: 144 x 209 mm, vázaná
Počet stran: 712
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Omega
EAN: 9788073902681

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: