Bůh nedbá

Kód: 142576
Neohodnoceno
799 Kč –10 %
cover 386959
799 Kč –10 % 719 Kč
Skladem
fantasy$Steven Erikson$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

První díl nové série, která přímo navazuje na Malazskou Kroniku padlých.

Uplynulo mnoho let od chvíle, kdy do malé osady na břehu Stříbrného jezera přišli tři teblorští válečníci, a s nimi krvavé masakry a chaos. Ač se městečko vzpamatovalo a teblorské kmeny již na jih nevyrážejí, vzpomínka na minulé hrůzy zůstává. Karsa Orlong, jeden ze tří, je nyní považován za boha, i když je to bůh odtažitý a lhostejný. Jeho kult je jedním z mnoha, které se objevily v celém malazském světě, včetně uctívačů Coltaina, boha s černými křídly, a kultu průvodce mrtvých Iskara Jaraka, oblíbený mezi říšskou soldateskou.
Legie malazských mariňáků je na pochodu ke Stříbrnému jezeru. Objevily se zprávy, které naznačují, že kmeny za hranicemi se daly do pohybu. Mariňáci si nejsou jistí, čemu budou čelit. Třebaže malazská armáda prošla vývojem a dnešní mariňáci nejsou jako to ze starých časů, jedna věc se nezměnila: zvládnou všechno, co se jim postaví do cesty. Nebo při tom zemřou.

V témže čase ve vysokých horách, kde žijí teblorské kmeny, povstal nový válečný vůdce. Poznamenán skutky Karsy Orlonga se hodlá svému bohu postavit, i kdyby to znamenalo prosekat si krvavou cestu skrz Malazskou říši. Výše v horách se vynořila nová hrozba a Teblorům se krátí čas. Invaze, jejíž hrozba dlouho visela ve vzduchu, má začít každou chvíli. Tentokrát to nebudou tři obyčejní válečníci. Tentokrát se země na jihu chystají zaplavit tisíce Treblorů. A v cestě jim stojí jen jediná legie malazských mariňáků…

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.747 kg
Autor: Steven Erikson
Cyklus: Malazská kniha padlých, Kniha svědků
Formát: 142 x 197 mm, vázaná s přebalem
Počet stran: 800
Rok vydání: 2023
Vydavatel: Planeta9
Díl: 1.
Překladatel: Dana Krejčová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: