Bílá kněžka

Kód: 016440
Neohodnoceno
369 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Trudi Canavan$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když je Auraya vybrána, aby se stala kněžkou, rozhodně by ji nenapadlo, že o pouhých deset let později bude jednou z Bílých, nejmocnějších služebníků bohů.

Naneštěstí nemá moc času seznámit se s výjimečnými silami, které jí bohové propůjčí. V zemi se objevují tajemní černě odění čarodějové z jihu a proslýchá se, že budují velkou armádu. Auraya a její společníci se neúnavně snaží o vytvoření spojenectví mezi zeměmi severního kontinentu, ale čas se rychle krátí.

Do zemí Bílých přichází válka a pokud Auraya neovládne své nově získané schopnosti, ani přízeň bohů by nemusela stačit k jejich záchraně…

Bílá kněžka je prvním dílem trilogie Věk pěti z pera známé australské autorky Trudi Canavan, a pokračuje dílem nazvaným Poslední z divokých.

Trudi Canavan, autorku bestselerů, kterou znají čtenáři v UK, Austrálii a USA, získala v roce 1999 cenu Aurealis za nejlepší fantasy příběh. První díl trilogie Věk pěti - Bílá kněžka (Priestess of the White) byl nominován na cenu Aurealis 2005 v kategorii Fantasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Trudi Canavan
Cyklus: Věk pěti
Formát: 10,5 x 17,5 cm, brožovaná
Počet stran: 685
Rok vydání: 2009
Vydavatel: Zoner Press
Díl: 1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: