Betelgeuse (brož.) (Mistrovská díla evropského komiksu)

Kód: 143553
Komiks Sci-fi 18+
Neohodnoceno
799 Kč –20 %
cover image.1696332096
799 Kč –20 % 639 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární sci-fi série, která vás vezme do vesmíru mezi neznámé a nebezpečné tvory.
 
První lidská vesmírná kolonie na planetě Aldebaran-4 obnovila kontakt se Zemí a její společnost začala lépe fungovat. Tou dobou už ale loď Konstantin Ciolkovskij míří k jiné obyvatelné planetě, Betelgeuse-6. A historie se opakuje: kolonizační loď se přestala ozývat. Země vysílá narychlo další výpravu, jejíž členkou je i Kim, hrdinka první série, aby prozkoumala situaci a rozřešila zásadní morální dilema.
Na Betelgeuse-6 totiž žijí záhadní „jumové“, tvorové tak odlišní, že je těžké určit, jestli jsou zvířata, anebo lidé jejich civilizaci jen dost nechápou. A v pozemských zákonech stojí, že pokud by byl na nové planetě nalezen inteligentní druh, kolonizační projekt bude bezpodmínečně zrušen. A navíc se zdá, že Aldebaran-4 není jediná planeta, kde se lidé setkávají s kosmickou záhadou jménem mantrisa…
 
Tímto komiksem pokračuje velkolepá kosmická sága „Světy Aldebaranu“, jíž se u nás představuje scenárista a kreslíř Luiz Eduardo Oliveira, známější jako Leo, expert na mimozemské světy a podivné tvorstvo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Leo
Cyklus: Mistrovská díla evropského komiksu
Formát: 190x260, brožovaná
Kresba: Leo
Počet stran: 260
Vydavatel: CREW
EAN: 9788076794603
Pořadí vydání: první
Překladatel: Richard Podaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: