Balzamovač 2

Kód: 019888
Neohodnoceno
220 Kč
Skladem
manga@manga$Mitsukazu Mihara$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý, kdo ztratil někoho blízkého, se musí vyrovnat s pocitem žalu a prázdnoty. Jiným způsobem trpí matka, které umřelo dítě, jiným žena, která se navždy loučí se svým milým. Přizpůsobit se nové situaci bývá velmi těžké, někdy přímo nemožné. Stávají se rovněž případy, kdy něčí smrt umožňuje živým pozůstalým začít novou životní etapu.

Mamiya Shinjurō pomáhá prostřednictvím své práce spíše žijícím pozůstalým, než mrtvým osobám. Jednou také on potřeboval porozumění a přijetí. Tehdy se na své cestě setkal s excentrickou a neobyčejnou osobou.

Mitsukazu Mihara se narodila v roce 1970. V roce 1994 získala první cenu v soutěži debutantů, kterou zorganizoval časopis Feel Young. Práce Mistukazu jsou specifické použitím silného kontrastu a také navazováním na gotickou stylistiku a japonskou literaturu. Kromě pravidelného publikování v komiksových magazínech Mihara spolupracovala také s časopisem Gothic & Lolita Bible, pro který připravovala arty (její obrázky zdobily obálky časopisu) a také krátké, uzavřené komiksové formy. Dosud se s pracemi Mihary mohli čtenáři seznámit ve Spojených státech, Koreji a v Německu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Mitsukazu Mihara
Cyklus: Balzamovač
Formát: 150x210, brožovaná
Rok vydání: 2010
Vydavatel: Hanami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: