Až budou viset

Kód: 016460
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
13284 az budou viset
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Joe Abercrombie$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak uhájit město, které je v obležení nepřátel a zamořené zrádci, když se vašim spojencům nedá ani v nejmenším věřit a váš předchůdce beze stopy zmizel? Před takovými vyhlídkami by nejraděj utekl i mučitel – jen kdyby dokázal udělat krok bez pomoci hole – a inkvizitor Glokta se potřebuje dobrat k odpovědím dřív, než guršská armáda zaklepe na městské brány.

Seveřani se přehnali přes hranice Anglandu a po celé zmrzlé zemi rozsévají oheň a smrt. Korunní princ Ladisla je připraven zahnat je zpátky a vydobýt si neutuchající slávu. Má to jen jediný háček: že vede tu nejhůř vyzbrojenou, nejhůř vycvičenou armádu s nejhorším velením na světě.

A Bayaz, První z mágů, vede skupinu neohrožených dobrodruhů na velmi nebezpečnou misi přes ruiny minulosti. Nejnenáviděnější žena Jihu, nejobávanější muž Severu a nesobečtější hejsek Království tvoří podivné společenstvo, ale potencionálně smrtící – pokud by se přestali tolik navzájem nenávidět.

Pradávná tajemství budou odkryta. Budou vybojovány a prohrány krvavé bitvy. Nejhorším nepřátelům bude odpuštěno – ale teprve až budou viset.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Joe Abercrombie
Cyklus: První zákon
Formát: 13 x 20 cm, brožovaná
Kresba: Laura Brett
Počet stran: 493
Rok vydání: 2009
Vydavatel: Polaris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: