All Star Western 2: Válka vládců noci

Kód: 026171
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
28926 all star western 2 valka vladcu noci
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Jimmy Palmiotti;Justin Gray;Moritat$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovec lidí Jonah Hex a doktor Amadeus Arkham úspěšně rozbili gang únosců dětí, ale zlosyn, který vše zpovzdálí řídil, dosud uniká. Jeho stopa vede do New Orleans a nezdá se, že půjde o snadný lov – celé město vře po útocích skupiny Sedmý srpen, steampunkových protipřistěhovaleckých teroristů. Bezmocné imigranty se odvažují chránit jen Nighthawk a Cinnamon, proslulí maskovaní mstitelé bezpráví. Hex velmi nerad souhlasí, že svůj hon za odměnou odloží a svým přátelům pomůže (pokud to nepotrvá dlouho). Vzápětí však v aréně bojuje o holý život!
Líté šarvátky jeho i Arkhama brzy zapletou do války záhadného Sovího tribunálu s vyznavači Bible zločinu. Společně odhalí samotné kořeny sovího mýtu, role, kterou stínový kult sehrál v dějinách Gothamu... a smrtící nebezpečí pro všechny zúčastněné.
Nighthawk a Cinnamon navíc prožijí vlastní, napětím a pomstou nabité dobrodružství, a představí se vám i lamač ženských srdcí Bat Lash a parapsycholog Dr. Terrence Thirteen.

Scenáristé JUSTIN GRAY (JONAH HEX) a JIMMY PALMIOTTI (POWER GIRL) a výtvarníci MORITAT (THE SPIRIT), PATRICK SCHERBERGER (Spider-Man), JOSE LUIS GARCIA-LOPEZ (BATMAN CONFIDENTIAL) a SCOTT KOLINS (THE FLASH) vám v dobrodružném komiksu ALL STAR WESTERN: VÁLKA VLÁDCŮ NOCI představují Gotham v nejlepší tradici doby Divokého Západu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Jimmy Palmiotti, Justin Gray, Moritat
Cyklus: All Star Western
Formát: 171x256 mm, brožovaná
Počet stran: 192
Rok vydání: 2016
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: