2050: Příběh pro budoucí pokolení

Kód: 026719
Neohodnoceno
149 Kč –10 %
30018 2050 pribeh pro budouci pokoleni
149 Kč –10 % 134 Kč
Skladem
scifi@scifi$Ladislav Zelinka$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 2050 se zdá být všechno v pořádku a šestnáctiletá dívka Aneta si užívá bezstarostného života v moderní Praze. Souhrou okolností se jí podaří nahlédnout za oponu zdánlivé idyly a pozná tajemství i hrozbu skrývající se tam, kde by to vůbec nečekala. Kromě toho, že Aneta zažívá první lásku a dozví se něco o vlastní minulosti, pomalu si uvědomuje, že svět v pořádku rozhodně není. Stačilo jen otevřít oči.
Otevřete oči s Anetou a porovnejte, jak děsivě blízko má její svět k naší současnosti. Kde končí svoboda? Jsme zajatci techniky? Jsou nepohodlné osoby sledované? Co je pravda a co není? Odpovědět si můžete po přečtení tohoto moderního pohádkového příběhu, který vás zaručeně dovede k zamyšlení.
Ing. Ladislav Zelinka je autor zabývající se především aktuálním stavem a budoucím směřováním lidské společnosti, ekologií a exopolitikou. Napsal desítky článků pro weby i do časopisů. 2050 je jeho čtvrtá kniha, autor se snaží oslovit „indigové děti“, přemýšlivé náctileté a každého, komu není jedno, co se děje kolem nás.

Úvodní stránka | Katalog zboží | Obchodní informace | Nápověda | Kontakty Vytisknout | Nahoru

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Ladislav Zelinka
Formát: 110x166mm,brožovaná
Obálka: Roman Koňařík
Počet stran: 140
Rok vydání: 2016
Vydavatel: Černý drak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: