Volání úplňku

Kód: 022576
Neohodnoceno
249 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upíři a vlkodlaci jakožto žhaví milenci přicházejí znovu na scénu. Tentokrát byla jejich cesta ale o něco delší než obvykle, protože byli zrozeni ve fantazii spisovatelky Keri Arthur, která pochází až z daleké Austrálie.

Co se týče subžánru urban fantasy protkaného výraznými erotickými prvky, je kniha Volání úplňku pro autorku v podstatě debutem. A to debutem výrazným, který má podobu sexy smyslného příběhu plného intrik a napětí, jenž se odehrává ve světě obývaném bytostmi z legend.

Pokud jste si mysleli, že máte žánr urban fantasy v malíčku, přišel čas se dovzdělat. Keri Arthur namíchala dechberoucí mix akce a smyslné erotiky, kterou okořenila špetkou netradičních motivů a trochu jiného pohledu na věc. Ono když jste protinožkyně, tak vám ani nic jiného nezbývá…

Na upíry a vlkodlaky, stejně jako na další nadpřirozené rasy dohlíží speciální organizace se sídlem v Melbourne. Jejími zaměstnanci jsou i dvojčata Riley a Rhoan Jensonovi, kteří jsou tzv. dhampiry, tedy vzácnými kříženci upíra a vlkodlaka. Zatímco Riley pracuje v administrativě, její bratr Rhoan je po čase povýšen na „Strážce“, tedy nájemného zabijáka, jenž řeší krizové situace přímo v ulicích velkoměsta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Autor: Keri Arthur
Cyklus: Strážkyně Riley Jenson
Formát: 145x205, vázaná s přebalem
Počet stran: 239
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2013
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: