Věčný mír

Kód: 003877
Neohodnoceno
169 Kč –10 %
7413 1 vecny mir
169 Kč –10 % 152 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

   V roce 1975 vyšla Věčná válka a okamžitě sklidila obrovský úspěch. Získala Huga, Nebulu a Ditmara a v současnosti se řadí mezi klasická díla science fiction. Nyní - takřka po pětadvaceti letech - se Joe Haldeman triumfálně vrací ke stejnému tématu. K tématu, které jeho Věčné válce získalo ty nejprestižnější ceny a z něj udělalo všeobecně uznávaného spisovatele. A zde je jeho Věčný mír.

  

V roce 2043 zuří válka Aliance proti Ngumi. Na Atlantu a dvě města nepřátel byl podniknut omezený nukleární útok, ale většina bojových operací je uskutečňována pomocí vojáčků, složitých válečných strojů řízených dálkově vojáky, kteří se nachází stovky kilometrů od bojiště.
Jedním z těchto vojáků je Julian Class, pro kterého válka znamená skutečné peklo. Psychologické napětí způsobované napojením na válečný stroj a genocida, kterou jeho prostřednictvím působí, se pro něj stanou nesnesitelnými. A tak Class začíná dávat svůj život v sázku jen proto, aby nemusel dál žít.
Pak učiní se svou přítelkyní, doktorkou Amelií Hardingovou hrůzný vědecký objev, který by mohl doslova posunout celý vesmír do bodu jedna. Jenže pro Juliana ten objev není hrůzný, ale neuvěřitelně svůdný...

   (m)

Doplňkové parametry

Kategorie: Science fiction
Autor: Joe Haldeman
Cyklus: Věčná válka
Obálka: Luis Royo
Rok vydání: 1999
Vydavatel: Polaris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: