Tajný atlas

Kód: 021132
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trilogie Věk objevů, epické fantasy plné dobrodružství a exotikou vonících dálek, se odehrává ve světě, kde jsou knížecí kartografové váženými členy společnosti. Jejich úkolem není pouze mapy vytvářet, ale i aktualizovat, zkoumat neznámá místa a posouvat hranice lidského poznání. Toto řemeslo jim však vedle úcty a bohatství přináší rovněž závist a nepřátelství širokého okolí. Když se dvojice vnuků knížecího kartografa vydává na cestu tentokrát, ještě netuší, že jim průzkum nejtemnějšího kouta dosud nepoznaného území chystá odkrýt objev, který otřese světem v jeho základech.

O autorovi:

MICHAEL A. STACKPOLE

Americký autor fantastiky, narozen v roce 1957, v současné době žije v Arizoně.
Na počátku své literární kariéry přispíval do několika populárních sérií, které vznikly na motivy filmů (Star Wars) či počítačových a RPG her (Battletech, Mutant Chronicles, Shadowrun aj.).
Nadšené odezvy, zejména z řad milovníků klasické epické fantasy, se dostalo rovněž jeho původní tvorbě, kterou započal románem Hrdinou (Návrat, 2003). Na něj navázal řadou obdobně pojatých titulů, z nichž jmenujme dosud neukončenou sérii Říše Chaosu a také českému čtenáři dobře známou knihu Maska válečníka (Triton, 2003). Ta tvoří prolog ke trilogii Dračí koruna, která byla u nás rozdělena do šesti svazků, počínaje Pevností Draconis a konče Velkou výpravou (Triton, 2004–2008).
Zatím posledními autorovými literárními počiny jsou trilogie Věk objevů, zcela nový fantasy cyklus Královské kolonie a novelizace filmu Barbar Conan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Michael A. Stackpole
Cyklus: Věk objevů
Formát: 145 x 210, pevná vazba s přebalem
Počet stran: 520
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Epocha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: