Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha

Kód: 023792
Neohodnoceno
258 Kč –10 %
24459 simpsonova knihovna moudrosti homerova kniha
258 Kč –10 % 232 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktuSimpsonovi valí již 25 let!!!

Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva, koblih a televize. To asi všichni víte. Ale zajímá vás víc? Třeba co se Homerovi denně honí hlavou, nebo jak to v té hlavě vypadá? Pak jste tu správně!

Otevírá se před vámi kus simpsonovské moudrosti – kniha, v níž se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste se na to báli zeptat, nebo dokonce pomyslet. Jestli chcete poznat skutečného Homera Simpsona, jeho nejtajnější sny a děsy, oblíbená místa a dosud neprozkoumaná zákoutí jeho duše, stačí otevřít tuto knihu a nechat se pohltit barevnými stránkami zabydlenými známými tvářemi ze starého dobrého Springfieldu.

Uvidíte Homera, kterého jste ještě nikdy neviděli, poznáte tajemství Homerovy ledničky i ty věci, co zní jako jídlo, ale vůbec nejsou k snědku! Vydáte se na procházku historií jeho života, zjistíte, co dělá, když má volno, a kde rád tráví čas, nebo jaká je jeho oblíbená píseň. Blíže poznáte jeho přátele i nepřátele, čeká na vás dokonce Homerovo mládí a zlatá sedmdesátá léta, ale hlavně – spousta srandy! Stačí se ponořit do Homerovy knihy a smát se přestanete až na konci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Autor: Matt Groening
Cyklus: Simpsonovi
Formát: 147 × 167 mm, vázaná s přebalem
Počet stran: 96
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Jota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: