RC Cars

Kód: 020599
Neohodnoceno
59 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modelářský měsíčník RC Cars vám přináší v pravidelných intervalech na svých 56 nebo 64 stranách reportáže, rozhovory, technické rady a novinky ze světa modelů aut na dálkové ovládání.

RC Cars vám přináší články ze všech kategorií od miniaturních měřítek RC aut (Mini–Z), přes větší měřítka jak s elektropohonem, tak poháněná spalovacím motorem až po největší modely v měřítku 1:5 zařazené do kategorie Large Scale. Články se zabývají modely silničních aut, zároveň také modely určenými do terénu. Mezi kategorie, které u nás publikujeme, patří také technika bojová a také trucková.

V neposlední řadě se také v každém čísle našeho časopisu objevují testy. Testované modely patří většinou mezi novinky na modelářském trhu.

Náš časopis se také účastní různých akcí jako mediální partner.

Časopis RC Cars vychází vždy první den v měsíci. Modelářům a široké veřejnosti přináší informace o modelech aut od září roku 2004. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů.

RR vychází jednou měsíčně.
Nová čísla si lze zamluvit a v případě zájmu o starší vydání časopisu nás můžete kontaktovat na emailu krakatit@seqoy.cz.


V případě online objednávky nezapomeňte uvést číslo časopisu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Časopisy
Autor: Kolektiv autorů
Formát: 150x210, brožovaná
Počet stran: 60
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2011
Vydavatel: RCR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: