Psanec: grafický román

Kód: 30899
Neohodnoceno
499 Kč –10 %
39867 psanec graficky roman
499 Kč –10 % 449 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po příliš dlouhé nepřítomnosti se Jamie Fraser vrací domů do Skotska – návrat se však neobejde bez velkých obav. Přestože jeho milovaný kmotr Murtagh slíbil Jamieho rodičům, že se o jejich impulzivního synka postará, splnit tento slib nebude jednoduché. Na hlavu mladého vyhnance je již vypsána tučná odměna, a to zásluhou kapitána Jacka Randalla, sadistického britského důstojníka, s nímž Jamie v minulosti zkřížil cestu i meč. U dvora významného klanu MacKenzieů je Jamie naopak figurkou v mocenském boji mezi svými dvěma strýci: stárnoucím náčelníkem Columem, jenž si žádá synovcovu loajalitu – nebo jeho život – a Dougalem, válečným náčelníkem klanu MacKenzieů, který by Jamieho raději sťal, než aby mu dovolil stát se Columovým dědicem.
A pak je tu Claire Randallová – záhadná, svéhlavá kráska, která se objeví v Jamieho životě a rozvíří jeho soucit... a jeho chtíč.
Jamieho srdce ho táhne ke Claire, avšak Murtagh je přesvědčený, že dívku sem poslali Staří a kapitán Randall ji označí za špiónku. Claire zcela zjevně něco skrývá, přestože Jamie nedokáže uvěřit, že by pro něj mohla představovat nějaké nebezpečí. I tak ale ví, že je zmítána mezi dvěma volbami – životem po jeho boku a něčím tajemným, kvůli čemu se v myšlenkách často ocitá jinde.
Vstupte do poutavého, vášnivého a napínavého světa Vyhnanství a vychutnejte si mimořádnou vypravěčskou magii Diany Gabaldon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Diana Gabaldon
Cyklus: Cizinka
Formát: 165 × 205 mm, vázaná s přebalem
Kresba: Hoang Nguyen
Obálka: Hoang Nguyen
Počet stran: 224
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2020
Vydavatel: Omega

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: