NHM 004: Hawkeye

Kód: 030796
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hawkeye je nejlepší lučišník světa. Hrdina, který dokázal obstát mezi nejsilnějšími bytostmi vesmíru vyzbrojený jenom tou nejjednodušší zbraní, jakou lidé znají. I když jeho cesta hrdiny nebyla snadná, jeho činy se staly zdrojem mýtů. V této knize, ve které je přetištěna jeho první minisérii napsaná a nakreslená legendárním Markem Gruenwaldem, spolu s dalšími klasickým příběhy, najdete všechno, co byste se Hawkeyovi chtěli dozvědět. Kniha obsahuje sešit série Tales of Suspense #57, Avengers #16 a sešity série Hawkeye (vol. 1) #1–4.

Nová kolekce grafických románů startuje už i u nás. Nejikoničtější postavy Marvelu shromážděné v jedné úžasné sbírce! Přichází NEJMOCNĚJŠÍ HRDINOVÉ MARVELU!

Nepostradatelný průvodce nejmocnějšími superhrdiny Marvelu... Zjistěte všechno, co jen zjistil lze, v této encyklopedické sbírce grafických románů. Nejdůležitější okamžiky vašich oblíbených marvelovských hrdinů, včetně jejich prvních výskytů, profilů postav, jejich historie a mnoho dalšího...

V každém čísle najdete bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, profily tvůrců a další.
V dalších dílech se můžete těšit na hrdiny jako jsou Spider-man, Hulk, Iron man, Thor, Captain America, X-men, Silver Surfer, Wolverine, Black panther, Captain Britain, Ghost Rider, Iron Fist, Doctor Strange a mnozí další.
A jak už jsme zvyklí z UKK, hřbet každé knihy obsahuje kousek malby předního marvelovského kreslíře Adi Granova!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sleva měsíce
Autor: Stan Lee, Mark Gruenwald
Cyklus: NHM
Formát: 176x266, vázaná
Kresba: Don
Obálka: Jesús Merino , Carlos Pacheco
Počet stran: 200
Pořadí vydáni: první
Vydavatel: Hachette

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: