Kniha zvláštních nových věcí

Kód: 026498
Neohodnoceno
449 Kč –10 %
29565 kniha zvlastnich novych veci
449 Kč –10 % 404 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peter Leigh, misionář s pohnutou minulostí, se vydává na nejdůležitější cestu svého života a odlétá do jedné ze sousedních galaxií, aby místní obyvatele, lačné po křesťanské víře, zasvětil do učení Bible –„knihy zvláštních nových věcí“. Tato výprava vystaví zatěžkávací zkoušce nejen Peterovo náboženské přesvědčení, jeho povědomí o tom, co ještě zvládne lidské tělo, a ze všeho nejvíc prověří jeho lásku k manželce Bee.
Kniha zvláštních nových věcí je veskrze originálním dobrodružným příběhem o víře a poutech mezi dvěma lidmi, které od sebe dělí mnoho světelných let. V tomto důležitém románu, prvním velkém od Kvítku karmínového a bílého, se Faber jako již tolikrát předtím vymknul veškerým žánrovým očekáváním, stvořil fascinující fikční svět a současně načrtnul jeden z možných scénářů budoucnosti lidstva.
Kniha získala v roce 2015 cenu Saltire za nejlepší knihu roku a objevila se ve výběrech nejlepších knih rok 2014 deníků The Guardian, The Independent, The Observer a The International New York Times.

Doplňkové parametry

Kategorie: Science fiction
Autor: Michel Faber
Formát: 170 × 240 mm, vázaná
Počet stran: 452
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2016
Vydavatel: Kniha Zlin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: