Job: Komedie spravedlnosti

Kód: 002799
Neohodnoceno
289 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

   Během výletu na Tahiti se Alec Graham se svými spolucestujícími vsadí, že dokáže stejně jako domorodci projít ohněm - je to přeci otázka víry a jaho víra v Boha je silná!Po absolvování rituálu se bohužel pan Graham pomátl. Myslí si, že je někdo úplně jiný a že pomatený je svět okolo něj - například ta srážka jeho výletní lodi s ledovcem uprostřed Mexického zálivu nabo ty nesmyslné aeroplanos, které z ničeho nic poletují po obloze namísto důvěrně známých, moderních cestovních vzducholodí...

   V bivlických dobách podrobil Bůh víru nic netušícího Joba těžkým zkouškám. Nyní evidentně zkouší sílu víry Alexe Hergensheimera - ta je ovšem pevná jako skála, a to i ve chvíli, kdy konec světa opravdu nastane!

   A jeho víra jej vede i napříč Nebem až za brány Pekelné, protože jeho Margrethe není tam, kde by měla být - a nikdo, neví, kde vlastně je... (ani vševědoucí Bůh!).

   Nové vydání již delší dobu vyprodaného atirického sf románu R. A. Heinleina, druhého ze tří, který dokončil v osmdesátých letech před svou smrtí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Science fiction
Autor: Robert A. Heinlein
Vydavatel: Wales

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: