Cesta šamana 7 - Válka klanů

kategorie: Fantasy, Fantastika, Novinky

349 Kč s DPH

314 Kč s DPH
ks   
Autor Mahaněnko Vasilij
Vydavatel Fantom print
ISBN 978-80-7594-035-3
EAN 9788075940353
Formát 145x205 mm, brožovaná
Počet stran 352
Rok a pořadí vydání 2019 (první )
Daniel Mahan už si v reálném i virtuálním světě prožil své. Vězení, postup virtuálním světem Barliony s novou a úplně zbytečnou postavou od vězeňských dolů po kontinentální bitvy, zradu i nová přátelství. Dokonce našel nejen odpověď na to, kdo ho na samém začátku křivě obvinil a proč, ale i lásku, o jaké se mu nesnilo.

Stručně řečeno, Mahan má všechno, po čem toužil, a konečně si hraní Barliony může naplno užívat. Blíží se totiž turnaj, kterého se zúčastní celý kontinent, a dějištěm je území právě Mahanova klanu. Jenže se brzy ukáže, že dočasná kontinentální omezení zavedená kvůli klanovým soutěžím chce někdo využít, aby Mahanovi vyfoukl nejvzácnější kořist, jakou lze v celé hře získat – originální klíč ke Stvořitelově hrobce a jedinečné předměty, které odemyká.

Sázky jsou vysoké a tlak, který na Mahana vyvíjí Korporace, ostatní hráči i samotný scénář, obří. Nebyl by to ale šaman, aby nenašel vlastní cestičku a překvapivá řešení zdánlivě jasně daných úkolů. Jen se bude muset rozhodnout, kdo vlastně stojí na čí straně a která z nich je ta správná. Finále série Cesta šamana je totiž velkolepé a válka nejmocnějších herních klanů smete každého, kdo se včas nerozhodne, ke komu se připojí a co je ochoten obětovat.

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Ještě nedávno si Daniel, kterého všichni znají jako šamana Mahana, myslel, že do herního světa Barliony vstoupil pošesté a naposledy. Život se však ubírá nečekanými cestami. Korporace se rozhodla oživit Pána stínů a celou jeho partu – resetovací tlačítko stisknul sám výkonný ředitel. Geranika se vrací na scénu, kontinentální turnaj se blíží a šaman dostal nabídku, jakou nelze odmítnout… i kdyby se kvůli tomu musel postavit všem ostatním barlionským klanům!

Nově přidáno

obrázek
NHM 102: Angel

Aktuality

Novinky

NHM 102: Angel

Mosty přes propast času (váz.)

Běh o život (brož.)

Bart Simpson 7/2020 (Předobjednávka - 20.7.2020)

Avengers 3: Válka upírů (Předobjednávka - 21.7.2020)

Green Blood 2 (Předobjednávka - 21.7.2020)

Shannarův temný odkaz-ztracené elfeíny

Krkavčí lest

Polish Porno Graphics 2: Poganskie Zadze (polsky)

Znovuzrození hrdinů DC: Birds of Prey 2: Zdrojový kód

Nejprodávanější

DC KK 91: Batman - Odysea (část II.)

DC KK 90: Batman - Odysea (část I.)

LT vz.38 Tank který se povedl - Rodinný portrét

DC KK 88: Království tvé (část I.)

Barikáda Praha

DC KK 89: Království tvé (část II.)

NHM 91: Multiple Man (Jamie Madrox)

Spider-Man/Deadpool 5: Závody ve zbrojení

NHM 92: Deathlok

Berserk 1