RC Revue

kategorie: Military, Novinky, Literatura faktu, Časopisy
69 Kč s DPH
ks   
Autor Kolektiv autorů
Vydavatel RCR
Formát 150x210, brožovaná
Počet stran 80
Rok a pořadí vydání 2011 (první )
Časopis RC revue přináší každý měsíc 80 celobarevných stran (+4 strany obálky) reportáží, testů, plánků, návodů, tipů, rad a technických i obchodních informací z oblasti modelářství. Jak už název napovídá, zaměřuje se na funkční rádiem řízené modely letadel a lodí. Jako jediný časopis na českém trhu se pravidelně, byť v omezené míře, věnuje i létajícím modelům bez RC ovládání, tedy volným a upoutaným modelům letadel a modelům raketovým.

Největší část časopisu vyplňuje letecké modelářství, neboť jeho příznivců je v našich zemích nejvíce. RC revue se věnuje modelům s elektropohonem i se spalovacím motorem a větroňům, modelům historickým i nejnovějším trendům. Pravidelně je část časopisu vyhrazena modelům lodním, a to soutěžním i rekreačním, ale i technickým zajímavostem z tohoto oboru. RC revue pravidelně přináší reportáže z významných tuzemských modelářských akcí i vybraných akcí ze zahraničí. Nezanedbatelnou částí každého čísla jsou i testy výrobků dostupných na našem trhu.

RC revue se zaměřuje zejména na rekreační modeláře, nevyhýbá se ale ani špičkovým modelům soutěžním. Časopis je orientován především na modelářskou praxi, v přiměřené míře obsahuje i články teoretické, volené tak, aby souvisely s jeho zaměřením.


Časopis RC revue vychází od září roku 2000. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů. Členové redakce se nepodílejí na jiné obchodní ani výrobní činnosti v modelářském oboru, takže obsah časopisu není ovlivňován jejich osobními ekonomickými zájmy.
Časopis RC Revue vychází vždy první den v měsíci. Modelářům a široké veřejnosti přináší informace o modelech aut od září roku 2004. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů.

RR vychází jednou měsíčně.
Nová čísla si lze zamluvit a v případě zájmu o starší vydání časopisu nás můžete kontaktovat na emailu krakatit@seqoy.cz.


V případě online objednávky nezapomeňte uvést číslo časopisu.


Nově přidáno

obrázek
Žoldnéři fantasie: Světy za branami

Aktuality

PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Vážení zákazníci, v období letních prázdnin nebude o víkendech prodejna Knihkupectví Krakatit... celá novinka...

Novinky

Žoldnéři fantasie: Světy za branami

Zhouba Londýna

Bouří prokletá

DC KK 67: Flash - Zkrotit bouři

Marvel kolekce figurek 41: Ms. Marvel

Terminus

NHM 76: Excalibur

Naruto BOX 8-14

Stranger Things: Temný experiment

Hádanky z druhé strany

Nejprodávanější

DC KK 66: Batman - Dynastie Temného rytíře

DC KK 65: Mladí titáni - Budoucnost je teď

Wolverine: Starej dobrej Logan

Marvel kolekce figurek 40: Spider-Man 2099

NHM 75: New Warriors

Útok titánů 20 (Předobjednávka - 30.7.2019)

Kletba

DC KK 64: Superman a Legie superhrdinů

DC KK 63: Green Lantern - Hledaný: Hal Jordan

Útok titánů 17