RC Revue

kategorie: Military, Novinky, Literatura faktu, Časopisy
69 Kč s DPH
ks   
Autor Kolektiv autorů
Vydavatel RCR
Formát 150x210, brožovaná
Počet stran 80
Rok a pořadí vydání 2011 (první )
Časopis RC revue přináší každý měsíc 80 celobarevných stran (+4 strany obálky) reportáží, testů, plánků, návodů, tipů, rad a technických i obchodních informací z oblasti modelářství. Jak už název napovídá, zaměřuje se na funkční rádiem řízené modely letadel a lodí. Jako jediný časopis na českém trhu se pravidelně, byť v omezené míře, věnuje i létajícím modelům bez RC ovládání, tedy volným a upoutaným modelům letadel a modelům raketovým.

Největší část časopisu vyplňuje letecké modelářství, neboť jeho příznivců je v našich zemích nejvíce. RC revue se věnuje modelům s elektropohonem i se spalovacím motorem a větroňům, modelům historickým i nejnovějším trendům. Pravidelně je část časopisu vyhrazena modelům lodním, a to soutěžním i rekreačním, ale i technickým zajímavostem z tohoto oboru. RC revue pravidelně přináší reportáže z významných tuzemských modelářských akcí i vybraných akcí ze zahraničí. Nezanedbatelnou částí každého čísla jsou i testy výrobků dostupných na našem trhu.

RC revue se zaměřuje zejména na rekreační modeláře, nevyhýbá se ale ani špičkovým modelům soutěžním. Časopis je orientován především na modelářskou praxi, v přiměřené míře obsahuje i články teoretické, volené tak, aby souvisely s jeho zaměřením.


Časopis RC revue vychází od září roku 2000. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů. Členové redakce se nepodílejí na jiné obchodní ani výrobní činnosti v modelářském oboru, takže obsah časopisu není ovlivňován jejich osobními ekonomickými zájmy.
Časopis RC Revue vychází vždy první den v měsíci. Modelářům a široké veřejnosti přináší informace o modelech aut od září roku 2004. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů.

RR vychází jednou měsíčně.
Nová čísla si lze zamluvit a v případě zájmu o starší vydání časopisu nás můžete kontaktovat na emailu krakatit@seqoy.cz.


V případě online objednávky nezapomeňte uvést číslo časopisu.


Nově přidáno

obrázek
Postava ve stínu

Aktuality

Novinky

Postava ve stínu

Arabella z Marsu

Jenom lidé

Marvel kolekce figurek 33: Spider-Woman (Předobjednávka - 27.3.2019)

DC KK 59: Bažináč - kniha první (Předobjednávka - 27.3.2019)

NHM 68: Akademie Avengers

Amulet - Výprava v oblacích

Gregor a zlověstné proroctví

Justina a Julietta

Nástroje smrti 2 - Město z popela

Nejprodávanější

DC KK 57: Batman - Pod maskou

DC KK 58: Green Lantern, Green Arrow - Krušné cesty hrdinství

Usagi Yojimbo 31: Pekelná malba

Hustej Nářez - komiks

Doctor Strange 3: Krev v éteru

Bojový anděl Alita 4: Dobytí Salemu

Hovory s generálem Mladićem a jeho dopisy z vězení

Marvel kolekce figurek 32: Blade

DC KK 56: Liga spravedlnosti - Volání po spravedlnosti

DC KK 59: Bažináč - kniha první (Předobjednávka - 27.3.2019)