Iljušin Il-10 zbarvení a označování 1/72

Kód: 019620
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Publikace je psána ANGLICKY.

Iljušin Il-10 - nástupce slavných válečných šturmoviků Il-2 - byl až do konce 50. let minulého století stěžejním typem bitevního letounu zařazeným do výzbroje leteckých jednotek SSSR, Československa, Polska, Maďarska, Bulharska a Rumunska. Tyto stroje byly také dodány letectvům Severní Koreje a Číny.
Řada publikací - manuálů "Dozen Set" ("Tucet") je určena zejména plastikovým modelářům. Každý titul popisuje dvanáct letadel, která jsou zde fotograficky podchycena, a kromě celkových záběrů přináší i detailní snímky využitelné při stavbě modelů.
Publikace má 28 stran, obsahujících 47 celkových a detailních fotografií, 12 stran barevných kamuflážních schemat a popis kamufláží. Sešit má text pouze v angličtině.
Součástí publikace je rovněž sada obtisků, umožňující dokončit vzhled popsaných letounů v modelové podobě. K dispozici jsou obtisky v měřítku 1:72 (MKD72001).Na aršíku jsou ztvárněny stroje letectev těchto států: Sovětský svaz (3x), Československo (3x), Polsko (1x), Maďarsko (1x),Rumunsko (1x),Bulharsko (1x), Čína (1x) a Severní Korea (1x).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a technika
Autor: Michal Ovčáčík, Karel Susa
Cyklus: MARK I
Formát: 210x297, brožovaná
Počet stran: 28
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2008
Vydavatel: MARK I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: