RC Revue

kategorie: Časopisy, Literatura faktu, Novinky, Military, Časopisy
125 Kč s DPH
ks   
Autor Kolektiv autorů
Vydavatel RCR
Formát 150x210, brožovaná
Počet stran 80
Rok a pořadí vydání 2020 (první )
Aktuální číslo 08/2020

Časopis RC revue přináší každý měsíc 80 celobarevných stran (+4 strany obálky) reportáží, testů, plánků, návodů, tipů, rad a technických i obchodních informací z oblasti modelářství. Jak už název napovídá, zaměřuje se na funkční rádiem řízené modely letadel a lodí. Jako jediný časopis na českém trhu se pravidelně, byť v omezené míře, věnuje i létajícím modelům bez RC ovládání, tedy volným a upoutaným modelům letadel a modelům raketovým.

Největší část časopisu vyplňuje letecké modelářství, neboť jeho příznivců je v našich zemích nejvíce. RC revue se věnuje modelům s elektropohonem i se spalovacím motorem a větroňům, modelům historickým i nejnovějším trendům. Pravidelně je část časopisu vyhrazena modelům lodním, a to soutěžním i rekreačním, ale i technickým zajímavostem z tohoto oboru. RC revue pravidelně přináší reportáže z významných tuzemských modelářských akcí i vybraných akcí ze zahraničí. Nezanedbatelnou částí každého čísla jsou i testy výrobků dostupných na našem trhu.

RC revue se zaměřuje zejména na rekreační modeláře, nevyhýbá se ale ani špičkovým modelům soutěžním. Časopis je orientován především na modelářskou praxi, v přiměřené míře obsahuje i články teoretické, volené tak, aby souvisely s jeho zaměřením.


Časopis RC revue vychází od září roku 2000. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů. Členové redakce se nepodílejí na jiné obchodní ani výrobní činnosti v modelářském oboru, takže obsah časopisu není ovlivňován jejich osobními ekonomickými zájmy.
Časopis RC Revue vychází vždy první den v měsíci. Modelářům a široké veřejnosti přináší informace o modelech aut od září roku 2004. Vytváří jej kolektiv s dlouholetou modelářskou i redaktorskou praxí za podpory stálých redakčních spolupracovníků i početné skupiny přispěvatelů.

RR vychází jednou měsíčně.
vydání časopisu nás můžete kontaktovat na emailu krakatit@seqoy.cz.


V případě online objednávky nezapomeňte uvést číslo časopisu.


Nově přidáno

obrázek
Harley Quinn: Utržená ze řetězů

Aktuality

Novinky

Harley Quinn: Utržená ze řetězů

Deadpool: Klasické příběhy (Legendy Marvel)

Sin City: Do srdce temnoty (bílé vyd.)

Sin City: Chlast, děvky a bouchačky (bílé vyd.)

Sin City: Rodinný hodnoty (bílé vyd.)

Sin City: Ten žlutej parchant (bílé vyd.)

Češi proti Hitlerovi

Hurricane

Modrá CREW 19: Dobyvatelé (1-2)

Němý hlas 1

Nejprodávanější

Underground: Revoluce

Batman/Fortnite: Bod nula 6

Prázdniny

Hraničář

Hledání Uldanů - Galaktogon 2

Batman Detective Comics 7: Batmani navěky

Thanos: Svatyně nuly

Velký vezír Iznougud (váz.) (Mistrovská díla evropského komiksu)

Batman/Fortnite: Bod nula 1

Star Wars X-wing - Železná pěst