Brisingr brož.

Kód: 019896
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje exkluzivně kapitolu ze 4. dílu!

Třetí kniha tetralogie Odkaz Dračích jezdců.

Uplynulo jen pár měsíců, co Eragon poprvé vyslovil slovo „brisingr", které ve starověkém jazyce znamená oheň. Od té doby se nenaučil pouze kouzlit pomocí slov - musel bojovat celým svým srdcem. Po kolosální bitvě proti vojákům Království na Hořících pláních Eragon se svou dračicí Safirou jen o vlásek unikli smrti. Tím to však pro mladého Jezdce a jeho draka nekončí, protože Eragon je vázán mnoha sliby, které možná nebude moci splnit.
Především se jedná o Eragonovu přísahu bratranci Roranovi, že pomůže zachránit jeho milovanou Katrinu ze spárů krále Galbatorixe. Ovšem Eragon přislíbil svou věrnost i dalším. Vardenové zoufale potřebují jeho schopnosti a sílu - stejně jako elfové a trpaslíci. Když se rebelů zmocní neklid a nebezpečí hrozí ze všech stran, Eragon musí udělat rozhodnutí, která ho poženou přes celé království a ještě dál, rozhodnutí, která mohou vést k neuvěřitelné oběti.
Eragon představuje největší naději, jak zbavit zemi krutovlády. Dokáže tento kdysi prostý farmářský chlapec sjednotit vojska vzbouřenců a porazit zlovolného krále?

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Autor: Christopher Paolini
Formát: 135x205,brožovaná
Počet stran: 664
Pořadí vydáni: třetí brož.
Rok vydání: 2021
Vydavatel: Fragment

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: