Batman Detective Comics 4: Deus Ex Machina (alternativní obálka: Karel Jerie

Kód: 029763
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
36852 znovuzrozeni hrdinu dc batman detective comics 4 deus ex machina alternativni obalka karel jerie
299 Kč –10 % 269 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když dával Batman dohromady tým ochránců spravedlnosti, s jejichž pomocí by bojoval se zlem v Gotham City, dělal to zčásti i proto, aby své spojence ochránil před nepřáteli, kteří se na ně zaměřili. Být v jednom týmu ale také znamená mít víc cílů pohromadě a někdy pak může dojít k tomu, že se duchové něčí minulosti stanou problémem všech.
Záhadný Řád sv. Dumase vychovával z Azraele dokonalého zabijáka, a on se pak přesto Řádu vzepřel. Když se potom Řád rozhodne vytvořit dokonalejšího zabijáka, ocitne se Azrael s celým týmem v hledáčku smrtelně nebezpečné umělé inteligence pojmenované Ascalon.
S podobnou magií a mysticismem se setkal Bruce Wayne při svém výcviku, než se stal Batmanem. Bruce chce své přátele zachránit, a proto vyhledá ten nejmocnější magický předmět, který kdy existoval. Božský stroj umí svému majiteli poskytnout veškeré vědění, zodpovědět jakoukoliv otázku… stane se ale v rukou největšího detektiva na světě nebezpečnější zbraní než Ascalon?

Další pokračování oblíbené řady Znovuzrození hrdinů DC od scenáristy JAMESE TYNIONA IV. (DARK DAYS, THE FORGE) a výtvarníka ALVARA MARTINEZE (BATMAN AND ROBIN ETERNAL). Tento díl obsahuje sešity původně vydané jako DETECTIVE COMICS č. 957-962 a jako host zde vystupuje Zatanna Zatarová!

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Autor: James Tynion IV, Christopher Sebela
Cyklus: Batman, Batman Detective Comics
Formát: 265x175 mm, brožovaná
Kresba: Alvaro Martinez, Carmen Carnerová
Obálka: Karel Jerie
Počet stran: 144
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2019
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: